Pompy infuzyjne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
423

Szanowni drodzy klienci! Firma EURO-MEDICAL  jest solidnym importerem dobrej jakości aparatury medycznej oraz sprzętu medycznego, krzeseł i foteli obrotowych i innych produktów metalowych. Jako działalność gospodarcza pracujemy od 2010 r i cały czas poszerzamy swoją działalność na rynku medycznym. Współpracujemy z dostawcami krajowymi polskimi jak również z zagranicy. Sprowadzamy sprzęt z wielu zakątków ziemi, wybieramy dla was sprawdzone i najnowocześniejsze rozwiązania. Pragniemy być cały czas w czołówce dostawców sprzętu oraz aparatury medycznej, temu też ciągle poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je Państwu. Stale uczymy się ciągle nowych wyrobów, poznajemy nowatorskie pomysły ekspertów. Dzięki temu nasza oferta stale jest poszerzana i możemy zaskakiwać klientów nowymi produktami. Państwa sugestie cały czas kształtują naszą chęć udoskonalania produktów jak również sięgania po nowe cele biznesowe.

Bogate doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami z zagranicy, jak również dogłębne studiowanie sugestii naszych odbiorców, pozwalają nam oferować solidne, trwałe jak również ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one doskonale w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, dpsy, urzędy itp..) a także w domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie działającemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, możemy wdrażać do produkcji nowe technologie i wyroby, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Wysoka jakość naszych wyrobów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych klientów.

Euro-medical – dystrybutor aparatury i sprzetu medycznego

Proponujemy Państwu bogatą ofertę najnowocześniejszej aparatury, a w tym kardiomonitory, elektrokardiografy, kardiotokografy, pulsoksymetry, ssaki medyczne, holtery, defibrylatory, jak i wiele innej profesjonalnej aparatury. Oprócz aparatury medycznej w naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzęt medyczny, taki jak łóżka ( o stałej wysokości, o regulowanej wysokości, oiomowskie jak również do opieki w domu pacjenta), szafeczki przyłóżkowe, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej i siedzącej, fotele wielofunkcyjne, kozetki lekarskie, wózki reanimacyjne, lampy szpitalne, wózki do przewozu zwłok czy chłodnie na medykamenty lekarskie czy szczepionki, a także komory chłodnicze do przechowywania zwłok. Naszą pełną ofertę znajdzie tutaj – euro-medical.pl .

Serdecznia zapraszamy Państwa do współpracy z nami!!! Nasi handlowcy do każdego odbiorcy podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dopasować ofertę dla Państwa uwzględniając Państwa wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty oraz warunków handlowych. Wszelkie informacje o nas znajdziecie Państwo na naszej stronie firmowej http://www.euro-medical.pl